7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]

Enamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring – Woman – 925 sterling silver

Varenummer (SKU): 107200 Kategorier: , , Tag:
Flere billeder

kr. 350,00

(99 kundeanmeldelser)

Lola er en gammel kending som man efterhånden kan finde i utallige farvekombinationer. Dette armbånd har en fin kæde med små emaljer. Lola kan tilføje farver i dit hverdagslook. Armbåndet er fremstillet i 18 karat forgyldt sterling sølv og måler 15,5-17,5 cm. Vær opmærksom på at emaljen kan ændre farve hvis den udsættes for bad, parfume og cremer.

læs mere her

Er Enamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring - Woman - 925 sterling silver på lager?


Køb Enamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring - Woman - 925 sterling silver

Beskrivelse

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Enamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring - Woman - 925 sterling silver

Mange leder efter den billigste Enamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring – Woman – 925 sterling silver på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Gå til shop

Enamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring – Woman – 925 sterling silver Produktfakta

VarenavnEnamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring – Woman – 925 sterling silver
Pris kr.350
MærkeEnamel
Fragt kr.39
FarveBlue/Gold/Green
Størrelse15 cm
PrisgarantiJa
Returret99 dage
Dag til dag leveringJa

Enamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring – Woman – 925 sterling silver fra Enamel armbåndsur med gratis fragt

Enamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring – Woman – 925 sterling silver kan man finde her i shoppen blandt alle varerne i den eftertragtede varegruppe Tøj og tilbehør – Smykker – Armsmykker. Og hey – du får jo også lige hele 99 dages returret som er en fin sikkerhed for dig, hvis du nu fortryder dig køb af din vare. Mange er udmærket klar over, at man køber din Enamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring – Woman – 925 sterling silver hos den populære shop DitUr, der har forstået at dække hele Danmark med de helt rigtige varer. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg finder mange det de leder efter, og der kan klikkes køb på det produkt på denne side. Ved at købe dine varer i en webshop er varerne billigere- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.

Fordele ved at købe Enamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring – Woman – 925 sterling silver online

Alle de tilfælde, hvor online webshops frister dig til at købe varer, er du sikret lidt bedre rettigheder, fordi webshops er underlagt en lovgivning, de skal følge. Den danske lovgivning giver dig 14 dages returret. efter du har foretaget dit køb på nettet, en del shops efterhånden giver endnu mere som ligger udover de lovpligtige 14 dage. At handle online giver dig også en anden fordel, som er et stort udvalg, og det bevirker, at du med få klik kan finde det bedste tilbud, i den store skov af webshops, der er derude. For at det ikke skal være løgn, kan du endda lave en prissammenligning fra mobilen eller en tablet uden brug af en computer. En anden ting du også slipper for, at døje med at få bugseret alle varerne hjem til dig selv. Når du har købt dine varer, sendes de til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og få den løsning, der passer bedst for dig. De tider med at stå i kø er længe forbi – i dag handler vi online og så gå let og ubesværet direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så slip for de sædvanlige forkerte valg af kø – man vælger altid den langsomste.

99 reviews for Enamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring - Woman - 925 sterling silver

    Vær den første til at anmelde “Enamel Lola Spring Armbånd 18 kt. Forgyldt Sølv B66G-Spring – Woman – 925 sterling silver”